Ролевая Игра

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ролевая Игра » Вопросы и т.д. » английский язык


английский язык

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Здравствуйте. Ребята, кто хорошо владеет английским языком? Откуда знания? Где занимались?

0

2

Добрий день. Я зараз розмовляю аглійською майже як рідною мовою. Досягти такого рівня мені допомогли ось тут Це школа Lee, і я вважаю, що їхня методика навчання найкраща на сьогоднішній день.

0

3

Я владею на уровне простого слушателя.
Могу понимать, но плохо разговариваю.
Ранее у нас в Кривом Роге пробовала заниматься с репетитором, но она еще до войны куда-то переехала - неизвестно по Украине или в какую другую страну. Так у меня и зависло все обучения на одном месте. Сейчас хочу в https://myenglishworld.pro/branch/kursy … krivoy-rog записаться на курсы.
Хочу в этот раз нормально доучиться, чтобы уже иметь возможность и общаться на английском, свободно.

Отредактировано Мармеладка (2022-11-25 20:36:07)

0

4

Моя мечта - свободно владеть английским

0

5

Здравствуйте!
Я сам пытаюсь выучить английский, у меня есть начальная база - то что учили в школе. Поэтому я заказал oxford exam trainer b2 answers https://www.britishbook.ua/detail/oxfor … nt-s-book/ и потихоньку прохожу задания. Это не сложно, в процессе занятий запоминаются новые слова. Планирую заговорить свободно на английском к лету следующего года.

0

6

Хочу вам ще порекомендувати книги від видавництва «Методика». Тут ви знайдете тільки високоякісну продукцію, як для шкіл, так і для початківців, які вивчають мовний курс з репетитором або самостійно. Весь використовуваний нами матеріал схвалений Міністерством освіти і науки України.

0

7

Співпраця з репетитором англійської мови може бути дуже плідною, якщо ви правильно підходите до цього процесу. Ось декілька порад для успішної співпраці з репетитором:

Визначте, що саме ви хочете досягти в результаті занять з репетитором. Це може бути покращення граматики, збільшення лексичного запасу, розвиток розмовних навичок або підготовка до конкретного іспиту.

Будьте відкриті до нових підходів та рекомендацій репетитора. Поділіться своїми потребами та очікуваннями щодо навчання.   Найкращі репетитори на сайті «Легко в учебе»       Репетиторство англійської мови: переваги та як досягти успіху

0

8

Не соромтеся ставити запитання репетитору, якщо щось незрозуміло. Пояснення та роз'яснення допоможуть вам краще зрозуміти матеріал.

Дайте репетитору фідбек про те, що ви цінуєте та що хотіли б покращити у процесі навчання.

Якщо ви відчуваєте, що певний підхід не працює для вас, будьте готові обговорити це з репетитором та спробувати інший підхід.
Важливо відмітити, що співпраця з репетитором є двостороннім процесом, і ваша активна участь та відкритість грають ключову роль у досягненні успіху.   Найкращі репетитори на сайті «Помощь студенту»    Онлайн репетитор з англійської мови

0

9

Zverr написал(а):

Здравствуйте. Ребята, кто хорошо владеет английским языком? Откуда знания? Где занимались?

Я б радив звернутися до antischool.online/ua, вони є однією з найкращих онлайн шкіл англійської мови. Антишкола пропонує широкий вибір курсів для різних рівнів. Їхні викладачі професіонали з великим досвідом, які індивідуально підходять до кожного студента. Ви отримаєте можливість вивчати англійську в зручний для вас час і темп. Також, Антишкола використовує інноваційні методи навчання, включаючи інтерактивні уроки та мультимедійні матеріали. Це допоможе вам швидко покращити навички англійської мови.

0


Вы здесь » Ролевая Игра » Вопросы и т.д. » английский язык